ارتباط با کارشناس

برای تماس با کارشناسان ما می توانید با شماره زیر تماس بگیرید.

تلفن 44769385-021

و یا پیام خود را از طریق گزینه زیر برای ما ارسال فرمائید.

ارسال درخواست

کاربر گرامی، لطفاً در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهامی، پیش از ارسال ایمیل یا تماس تلفنی با راگچری ، بخش پرسش‏های متداول را ملاحظه فرمایید و در صورتی که پاسخ خود را نیافتید، با ما تماس بگیرید.

رسیدگی به انتقادها
مشتری گرامی، اگر انتقاد یا شکایتی از راگچری دارید برای دریافت پاسخ سریع‌تر، لطفا به آدرس  info@Rugcherry.com ایمیل ارسال کنید .
راگچری به جز روزهای تعطیل ، تمامی روزهای هفته سرویس‌دهی و  خدمات به مشتریان ارائه می نماید .
 تلفن تماس

02144769385

" توجه داشته باشید که 1000040    تنها شماره‌ای است که راگچری از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان راگچری ، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام راگچری است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به info@Rugcherry.com  اطلاع دهید.
همچنین1000040    سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های شگفت انگیزر اگچری را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق این شماره وجود ندارد. "

دفتر مرکزی:
استان تهران - شهر تهران – میدان المپیک  - شهرک صدرا –مجتمع تجاری اداری صدف – واحد2/1 .
    کد پستی :1485899965

مرکز امور مشتریان:
لطفاً برای هرگونه سوال، ضمن هماهنگی با مدیریت خدمات پس از فروش راگچری از طریق تماس  با شماره تلفن 02144769385 و یا با آیدی تلگرام RugCustomerService@ و همچنین ایمیل info@Rugcherry.com  اقدام نمائید . و یا از طریق فرم زیر سوالات خود را در بخش های مختلف برای راگچری ارسال نمائید. فرم تماس با ما :

مقدار فیلد اجباری است.