ارتباط با کارشناس

برای تماس با کارشناسان ما می توانید با شماره زیر تماس بگیرید.

تلفن 44769385-021

و یا پیام خود را از طریق گزینه زیر برای ما ارسال فرمائید.

ارسال درخواست

شرایط مرجوع کردن فرش
آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت‏‌های راگچری بوده است و  در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با این وجود ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که درچنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است.

شرایط بازگرداندن محصول
استفاده از 7 روز ضمانت بازگشت چه شرایطی دارد؟

 اگرمحصول خریداری شده، ایراد یا اشکال فنی داشته باشد.- اشکال و یا ایراد فنی باید حداکثر تا 7 روز کاری پس از دریافت محصول، به راگچری اطلاع داده شود.

- لازم است بسته بندی اصلی فرش تا پایان 7 روز مهلت استفاده، نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.
- این سرویس اشکال‏‏‌های فنی و ظاهری پس از تحویل محصول در اثر استفاده نادرست کاربر از فرش مانندکاربرد غیرمعمول، نگهداری و استفاده‌ی مغایر با توصیه های مندرج در دفترچه راهنما را شامل نمی‏‏‌شود.

 اگر محصول خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات سایت مغایرت داشته باشد.

- وجود مغایرت، باید در زمان تحویل و رسید محصول به واحد خدمات پس از فروش اطلاع و در همان زمان صورت جلسه و یا با تشخیص کارشناس راگچری نسبت به مرجوع نمودن فرش اقدام می گردد و یا حداکثر طی 24 ساعت کاری پس از دریافت فرش، به واحد خدمات پس از فروش راگچری از طریق تلفن، ایمیل، فرم تماس با ما یا مراجعه حضوری اطلاع داده شود.

 اگر فرش خریداری شده، آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری داشته باشد.

- آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی باید در زمان تحویل محصول که به رویت خریدار رسیده ،به توزیع کننده اعلام شود و با هماهنگی در همان زمان تحویل ، فرش عودت داده شود.

 اگر مشتری از خرید خود منصرف شود. اگر هنوز سفارش ارسال نشده باشد، باید هر چه سریع‏‌تر به مدیریت خدمات پس از فروش راگچری اطلاع داده شود.

- اگر پس از دریافت کالا مشتری از خرید خود منصرف شود، حداکثر تا 7 روز کاری‏، باید انصراف خود را به مدیریت خدمات پس از فروش  (44769385-021)اطلاع دهد.
- در این حالت، برگرداندن فرش پس از تایید کارشناس مدیریت خدمات پس از فروش، تنها در صورتی امکان‌پذیر است که در شرایط اولیه خودپلمپ  آن استفاده نشده باشد، و به همراه همه ملزومات و اقلام همراه آن، ارسال شود.
لطفاً توجه داشته باشید که هرگونه تغییر در شرایط اولیه محصول، حتی در بسته بندی امکان استفاده از این سرویس را از بین خواهد برد.
همچنین در صورت انصراف از خرید، ارسال کالا به عهده مشتری خواهد بود.

 اگر در اثر حمل و نقل، آسیب دیدگی ایجاد شده باشد.

- آسیب‏‏ دیدگی باید در زمان تحویل اعلام و با واحد توزیع هماهنگی شود تا نسبت به عودت فرش اقدام شود
- محصول آسیب دیده و همه لوازم جانبی و متعلقات آن، باید به همان شکلی که مشتری تحویل گرفته است به همراه صورت جلسه رسمی واحد توزیع و همینطور فاکتور به خدمات پس از فروش راگچری ارسال شود.
- در صورتی که آسیب‏‌، در لحظه قابل مشاهده باشد، مشتری می‏‌تواند از تحویل گرفتن محصول مرسوله خودداری کند تا جهت بررسی و ارسال مجدد به راگچری بازگردانده شود.
-در هر حال در صورت ارسال فرش دستباف توسط راگچری، لازم است مشتری در حضور مامور تحویل سفارش، سلامت فیزیکی فرش را بررسی و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری کند. بدیهی است که تحویل گرفتن فرش توسط مشتری به منزله ی  تایید سلامت فیزیکی  و فنی محصول است.

محصول مرجوع شده را چطور ارسال کنید؟
- لطفاً قبل از هر اقدامی با کارشناسان پشتیبانی مدیریت خدمات پس از فروش تماس بگیرید.
- از ارسال محصول بدون هماهنگی با مدیریت خدمات پس از فروش راگچری، جداً خودداری کنید.
- برای ارسال، باید محصول در بسته بندی اصلی خود به ‏خوبی بسته‌بندی شود دفترچه راهنما، کارت گارانتی، بند و قطعات بسته بندی به همراه محصول اصلی ارسال شود.
- فاکتور همراه فرش ارسال شود و پشت آن مشکل را بنویسید. درصورت ارسال با پست پیشتاز، رسید پستی را نیز به فاکتور منگنه کنید.
- در صورتی که ساکن سایر شهرها به جز تهران هستید، برای بازگرداندن محصول از پست پیشتاز استفاده کنید.  لازم به ذکر است که هزینه‌های بازگرداندن فرش به غیر از پست پیشتاز به عهده مشتری است و راگچری تعهدی در قبال این هزینه‌ها ندارد. ولی هزینه پست پیشتاز با  ارائه فاکتور و قبض شرکت پست بر اساس تعرفه‌های شرکت پست و طبق قوانین و دستورالعمل‌های شرکت، پس از تایید مدیریت خدمات پس از فروش به حساب مشتری واریز می‌شود.
از آنجا که واریز هزینه ارسال، منوط به دریافت رسید پستی است، برای اطمینان رسید را به فاکتور منگنه و همراه بسته ارسال کنید.
- اگر ساکن تهران هستید، برای هماهنگی ارسال پیک برای تحویل گرفتن محصول ، با مدیریت خدمات پس از فروش راگچری تماس بگیرید. ( 44769385-021) و یا از طریق فرم تماس با ما، پیامی با موضوع پیگیری سفارش را ارسال فرمائید.
      
 هزینه ارسال چطور محاسبه خواهد شد؟
- اگر ایراد فنی، وجود مغایرت فنی یا فیزیکی یا آسیب دیدگی ظاهری، به تایید کارشناسان مدیریت خدمات پس از فروش راگچری برسد، هزینه‌های ارسال به عهده راگچری است.
- برای واریز هزینه پست به حساب مشتری، ارسال قبض پستی که دارای مهر شرکت پست باشد به همراه محصول به دفتر راگچری الزامی است. در صورت انصراف از خرید، یا تایید نشدن ایراد یا مغایرت توسط کارشناسان شرکت ، هزینه ارسال و دریافت مجدد محصول ، به عهده مشتری خواهد بود.
پس از رسیدن و دریافت محصول توسط خدمات پس از فروش، روند رسیدگی به درخواست مشتری چگونه خواهد بود؟
- کارشناسان خدمات پس از فروش شرکت ایرادهای اعلام شده توسط مشتری را بررسی و کنترل می‌‏کنند. اگر ایراد، مغایرت یا آسیب‌دیدگی توسط کارشناسان راگچری تایید شود، مشتری می‌تواند محصول خود را با نوع دیگری جایگزین کند.
راگچری بنا به انتخاب مشتری محصول دیگری را ارسال می‌کند و یا وجه محصول مرجوعی را به حساب مشتری واریز می‌کند. بدیهی است که در صورت انتخاب  محصول  دیگر، تفاوت قیمت محصول  جدید با محصول  مرجوعی (مبلغ درج شده در فاکتور) محاسبه و قبل از ارسال تسویه می‌شود. برای محصول  گران‌تر، مشتری تفاوت را پرداخت می‌کند و برای محصول  ارزان‌تر، شرکت تفاوت را به حساب مشتری واریز می‌کند.
- تغییرات قیمت محصول در مراحل تعویض و مرجوعی، به هیچ عنوان حقی را برای مشتری ایجاد نمی‌کند و شرکت در قبال تهیه همان محصول و یا تغییرات قیمت محصول هیچ‌گونه تعهدی نداشته و فقط تعهد بازپرداخت وجه محصول درج شده در فاکتور به مشتری را می‌پذیرد.
- پس از دریافت و پذیرش محصول توسط شرکت ، بسته به نوع محصول و مشکل اعلام شده توسط مشتری، بررسی و اعلام نظر نهایی کارشناسان خدمات پس از فروش، به طور میانگین 7 روز کاری زمان خواهد برد.
- از هنگامی که وضعیت محصول در واحد خدمات پس از فروش مشخص شود، درصورتیکه نیاز به استرداد وجه باشد، حداکثر تا 3 روز کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.
- ملاک عمل ، نظر کارشناسان پشتیبانی فنی و خدمات پس از فروش راگچری است.


درخواست خود را چطور به مدیریت خدمات پس از فروش اطلاع دهید؟
با شماره تلفن 44769385- (021) خدمات پس از فروش تماس بگیرید.
و یا پیام خود را در صفحه "تماس با ما" برای خدمات پس از فروش ارسال کنید.