ارتباط با کارشناس

برای تماس با کارشناسان ما می توانید با شماره زیر تماس بگیرید.

تلفن 44769385-021

و یا پیام خود را از طریق گزینه زیر برای ما ارسال فرمائید.

ارسال درخواست

راگچری ضمن احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌های راگچری قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد و طی فرایند خرید، فاکتور رسمی صادر می‌شود، وارد کردن  اطلاعاتی مانند نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای خریدهای سازمانی الزامیست. مشتریان همچنین می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند تا راگچری تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده نماید.
همچنین راگچری ممکن است به منظور ارتباط با مشتریان، بهینه سازی محتوای وب سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده نموده و جهت اطلاع رسانی رویدادها  و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یاعضویت در باشگاه مشتریا ن و بهره مندی شما مشتری محترم از مقالات علمی ،فیلم و ویدئو ، برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید.
توجه داشته باشید که 1000040  تنها شماره‌ای است که راگچری از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌نماید. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان راگچری ، با هر شماره دیگر تخلف و سوء استفاده از نام راگچری است و در صورت دریافت چنین پیامکی، خواهشمند است جهت پیگیری قانونی آن را از طریق info@Rugcherry.com  اطلاع دهید. همچنین شماره‌ 1000040، سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه راگچری را به اطلاع کاربران  محترم می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق آن وجود ندارد.
راگچری ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت  قوانین وب سایت ویرایش نماید. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، راگچری می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده نماید.
حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای اشخاص دیگر فاش نماید. راگچری هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را در اختیاردیگر اشخاص و سازمانها قرار نخواهد داد، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد آن را در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.
راگچری در جهت حفظ و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران تمام توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ی خریدی امن، راحت و خوشایند را برای تمامی کاربران فراهم آورد.

در صورت وجود هرگونه سوال٬ لطفا با شماره تماس زیر ارتباط برقرار کنید.
دفتر مرکزی:
استان تهران - شهر تهران – میدان المپیک  - شهرک صدرا –مجتمع تجاری اداری صدف – واحد1/2  .   
کد پستی : 1485899965
 مرکز امور مشتریان:        
تلفن :  44743691-021     ایمیل به info@RugCherry.com