ارتباط با کارشناس

برای تماس با کارشناسان ما می توانید با شماره زیر تماس بگیرید.

تلفن 44769385-021

و یا پیام خود را از طریق گزینه زیر برای ما ارسال فرمائید.

ارسال درخواست

بازدید کننده گرامی شما می توانید از خدمات مشاوره ای رایگان راگچری در خصوص فروش فرش دستباف خود بهره مند شوید.این خدمت در حال حاضر در شهر تهران ارائه می شود.

برای فروش و معاوضه فرش دستباف کهنه و پاخورده بدون ساییدگی و عیب (بیدخوردگی و پوسیدگی ،سوراخ داشتن و...) یا فرش دستباف در حد نو لطفا با توجه به توضیحات فرم زیر را تکمیل و ارسال فرمایید.

توضیحات:

در قسمت اطلاعات فرش؛ اندازه (طول و عرض) و تعداد فرش خود را وارد فرمایید. در صورت اطلاع از محل بافت، قدمت و رج شمار را قید فرمایید.

در قسمت بارگذاری تصویر فرش دقت شود عکس ارسالی از روی فرش به طور کامل (حتما ریشه ها در عکس مشخص باشد) و با کیفیت خوب عکس برداری شود.

در قسمت بارگذاری تصویر پشت فرش از قسمتی از پشت فرش و به فاصله نزدیک عکس برداری شود.

جهت پیگیری درخواست خود میتوانید به آیدی تلگرام RugCustomerService@ نام خانوادگی ثبت کرده در این فرم را ارسال فرمایید. کارشناس راگچری با بررسی فرم نسبت به ارزیابی آن اقدام میکند. در صورت احراز شرایط خرید ، حدود قیمت به شما اعلام می گردد.در صورت توافق نسبت به قیمت اعلام شده هماهنگی لازم برای بازدید حضوری کارشناس در منزل شما انجام می گردد.


- اگر قصد فروش فرش خود را دارید:
کارشناس ارزیابی با حضور در منزل و بازدید مستقیم از فرش، قیمت قطعی برای خرید فرش را اعلام میکند. در صورت توافق نهایی با ارائه رسید از سوی ارزیاب راگچری و دریافت فرش، وجه واریز خواهد شد و در این صورت کلیه هزینه های کارشناسی رایگان می باشد.

در صورت عدم توافق نهایی، هزینه کارشناسی و ایاب و ذهاب به کارشناس ارزیابی می بایست پرداخت شود.(رقم هزینه با توافق طرفین تعیین می شود)

-اگر قصد معاوضه فرش دستباف خود را دارید:
معاوضه فرش شما با محصولات فروشگاه اینترنتی فرش دستباف راگچری و یا با توجه به درخواست شما پیشنهادات تکمیلی به شما ارائه میگردد و در صورت انتخاب فرش از سوی شما، با حضور ارزیاب راگچری در محل برای خرید فرش شما همزمان نسبت به ارائه فرش انتخابی شما جهت معاوضه اقدام میگردد. در این صورت ما به التفاوت قیمت فرش خریداری شده و فروخته شده به طرف دیگر پرداخت می شود و در این صورت کلیه هزینه های کارشناسی و غیره رایگان می باشد. در صورت عدم توافق نهایی، هزینه کارشناسی و ایاب و ذهاب به کارشناس ارزیابی می بایست پرداخت شود. (رقم هزینه با توافق طرفین تعیین می شود) 

شماره تلفن 02144769385 پاسخگوی سوالات شما می باشد.
مقدار فیلد اجباری است.