ارتباط با کارشناس

برای تماس با کارشناسان ما می توانید با شماره زیر تماس بگیرید.

تلفن 44769385-021

و یا پیام خود را از طریق گزینه زیر برای ما ارسال فرمائید.

ارسال درخواست

بازدید کننده گرامی شما می توانید از خدمات مشاوره ای رایگان راگچری در خصوص فروش فرش دستباف خود بهره مند شوید. بدین منظور با شماره تلفن 02144769385 و یا 02144743691 تماس حاصل فرمائید و ضمن تکمیل فرم زیر ، با کارشناس راگچری در مورد ویژگی های فرش تان تبادل نظر فرمائید. لذا لازم است در سایت ثبت نام کرده و بعد از ثبت نام در سایت به آیدی تلگرام @RugCustomerService و یا شماره موبایل (واتس آپ یا تلگرام) 09223978869 اطلاعات فرش خود را ارسال فرمائید. 

راگچری به عنوان سایت تخصصی فرش دستباف، متناسب با نیاز و سلیقه شما پاسخگویی امین خواهد بود.

راگچری ارائه دهنده خدمات حضوری برای کارشناسی و قیمت گذاری از طریق حضور مستقیم کارشناس خبره فرش با دریافت هزینه کارشناسی و ایاب و ذهاب در منزل شما، خواهد بود. کارشناس پس از مشاهده، ارزیابی و قیمت گذاری فرش شما، پیشنهادات لازم را تقدیم می نماید:- اگر قصد فروش فرش خود را دارید:
خرید فرش دستباف کهنه و پاخورده یا فرش دستباف نو موجود در منزل شما ، از طریق حضور کارشناس خبره فرش راگچری صورت می گیرد که پس از کارشناسی و اعلام قیمت و توافق و هماهنگی با شما، فرش خرید قطعی می گردد و مبلغ توافق شده نقدا در محل پرداخت می گردد و کلیه هزینه های کارشناسی و غیره اخذ نمی گردد.- اگر قصد معاوضه فرش دارید:
معاوضه فرش کهنه یا پاخورده شما با فرش های موجود در فروشگاه اینترنتی فرش دستباف راگچری و یا در صورت عدم موجودی فرش مورد نظر شما ، از سایر همکاران تهیه و به شما پیشنهاد می گردد. در صورت انتخاب شما، کلیه توافقات به عمل آمده با کارشناس راگچری به منزله پاسخگویی به درخواست شماست. و در این صورت هیچگونه هزینه کارشناسی و غیره اخذ نمی گردد.

 

مقدار فیلد اجباری است.